SALE
Dell
OptiPlex 3050 AIO
R 5,000.00
R 3,900.00
Touchscreen
Excellent
| Processor | Intel(R) Core(TM) i3-7100T CPU @ 3.40GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 RAM |
| Storage | 500GB HDD + 128GB SSD |
| Screen | 19", HD+ (1600x900), Touch" |
| Graphics | Microsoft Basic Display Adapter |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | All-in-One |
| Touchscreen | Yes |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| Webcam | Yes |
| Backlit Keyboard | No |
| USB Ports | 6 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.