Dell
Latitude 5430
R 7,000.00
Good
| Processor | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1245U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 14", 1920x1200" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | (100.00%) |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| USB Ports | 2 |
| Notes | T/L corners and B/L has scratches on |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.