SALE
HP
HP ProOne 600 G2 21.5-in Non-Touch AiO
R 4,500.00
R 3,900.00
Good
| Processor | Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 500GB HDD + 128GB SSD |
| Screen | 21.5", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) HD Graphics 530 |
| OS | Windows 11 Home Single Language |
| Type | All-in-One |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Ports | 6 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.