SALE
HP
HP ProDesk 600 G3 DM
R 2,900.00
R 2,500.00
Excellent
| Processor | Intel(R) Core(TM) i3-6100T CPU @ 3.20GHz |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Graphics | Intel(R) HD Graphics 530 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Desktop |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| USB Ports | 6 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.