Dell
Latitude 5550
R 18,500.00
New
Early 2031
| Processor | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155U |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) Graphics (2 GB) |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.